fot. UM Mysłowice

Podczas Konferencji Europejskiego Doradcy Samorządowego Miasto Mysłowice otrzymało nagrodę I stopnia za szczególną dbałość o finanse mieszkańców. Nagrodę przyznało Centrum Prawa Bankowego i Informacji – wydawca cenionego przez samorządowców poradnika „Europejski Doradca Samorządowy”.

Wyróżnienia przyznano podczas Konferencji Europejskiego Doradcy Samorządowego 2012. Konferencja przebiegała pod hasłem „Innowacje, konkurencyjność, rozwój – Edukacja gwarancją sukcesu”. Konferencja była poświęcona zagadnieniom finansowania działalności samorządowej, rozwiązaniom innowacyjnym oraz tematom edukacyjnym. W imieniu Prezydenta Miasta nagrodę odebrał Wojciech Król, Kierownik Kancelarii Prezydenta.

Prezydent Miasta Mysłowice Edward Lasok został Laureatem I stopnia za skuteczne działania na rzecz ochrony finansów samorządowych. Miasto czynnie uczestniczy w systemach wymiany informacji gospodarczych, korzystając z rejestru dłużników w BIG Info Monitor dzięki czemu dba o finanse mieszkańców oraz przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa gospodarczego w regionie. Prezydentowi został przyznany certyfikat „Miasto i gmina dbające o finanse mieszkańców 2012.”

Źródło: UM Mysłowice

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz
Proszę wpisz tutaj swoje imię