Gala wręczenia nagród konkursowych „Moja pracownia marzeń z rodzicedzieci.pl”

0
fot. rodzicedzieci.pl

16 stycznia odbyła się uroczystość wręczenia nagród szkołom, które zwyciężyły w konkursie „Moja pracownia marzeń z rodzicedzieci.pl”. Wzięło w nim udział aż 9 szkół podstawowych z terenu Siemianowic Śląskich.

Nagrodami w konkursie były pieniądze przeznaczone na zakup nowych pomocy dydaktycznych i naukowych. Takich, które przybliżą uczniom świat wiedzy i jeszcze bardziej poszerzą horyzonty. Cel był ściśle dydaktyczny z dwóch powodów. Przede wszystkim dzieci mają możliwość poprawienia warunków edukacyjnych przy pomocy nowych sprzętów. Drugą misją było zaszczepienie wśród najmłodszych idei zdrowej rywalizacji i dążenia do celu. Z tego drugiego jesteśmy niesamowicie dumni. Dzięki dużemu zainteresowaniu oraz zaangażowaniu uczniów szkół, rodziców i nauczycieli wszyscy połączyli swoje siły, jednocześnie jednocząc się w rywalizacji w naszym konkursie.

Poniżej przedstawiamy listę nagrodzonych szkół pierwszej edycji konkursu:

  • Nagrodę główną w wysokości 5 tys. zł otrzymała Szkoła Podstawowa nr 8 w Siemianowicach Śląskich, która zajęła pierwsze miejsce w rankingu.
  • Drugie miejsce i wraz z nim nagroda w wysokości 2 tys. zł należy do Szkoły Podstawowej nr 4 w Siemianowicach Śląskich.
  • Nagroda trzeciego stopnia, czyli 1 tys. zł, powędrowała do Szkoły Podstawowej nr 16 w Siemianowicach Śląskich.

Wszyscy laureaci konkursu plastycznego otrzymali również pamiątkowe dyplomy. Dzięki uprzejmości władz Zespołu Szkół Sportowych w Siemianowicach Śląskich możliwe było zorganizowanie wydarzenia w auli tej placówki. Galę umilił występ artystyczny młodych talentów siemianowickich szkół. W uroczystości podsumowującej konkurs wzięli udział m.in. Anna Sobieraj (naczelnik wydziału edukacji), Adam Skowronek (sekretarz miasta), dyrektorzy zwycięskich szkół, laureaci wraz z opiekunami oraz przedstawiciele mediów. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!

Nadesłano: rodzicedzieci.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here