Trzecia edycja Wigilii dla samotnych

0
Plakat promujący wydarzenie

Już po raz trzeci zorganizowana zostanie w Parku Śląskim Wigilia dla samotnych. Osoby, które tego wieczora nie chcą być same, będą miały okazję spożyć wigilijną kolację w ciepłej, świątecznej atmosferze.

Wcześniejsze edycje odbywały się w hali wystawowej Kapelusz, jednakże z powodu czasowego wyłączenia hali z użytku miejsce zostało zmienione. W związku z tym 24 grudnia w Parku Śląskim przy restauracji Wioska Rybacka stanie ogromny, świątecznie przystrojony namiot. Organizatorem wydarzenia jest właściciel restauracji, Mikołaj Rykowski.

Wigilia organizowana jest z myślą o wszystkich osobach, które w tego wieczoru nie chcą spędzać samotnie. W ogrzewanym namiocie nie zabraknie świątecznych dekoracji, tradycyjnego wigilijnego posiłku, zostanie wystawiona także nowoczesna wersja jasełek. Spodziewanych jest aż 2 000 osób.

Podobne wydarzenie odbędzie się także w Kanadzie i Irlandii. Dla zainteresowanych zostanie zorganizowana tradycyjna, polska kolacja wigilijna, w Kanadzie nadzorowana przez uczestnika polskiej edycji programu „Masterchef” Adriana Rykowskiego.

Więcej szczegółów na plakacie powyżej.

Nadesłano przez: Katarzyna Grzęda

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here