Pasjonaty – odnajdź swoją twórczą stronę

0
Plakat promujący imprezę

Już 31 maja i 1 czerwca w katowickim Spodku odbędzie się kolejna edycja imprezy „Pasjonaty – Wielka wystawa Pasjonatów i Hobbystów”.

Jest to wydarzenie stworzone z myślą o osobach kreatywnych, łączących swoją pasję z pracą lub tych, którzy zmęczeni monotonią życia chcą odnaleźć nowe hobby, które pochłonie ich bez reszty i odmieni życie na lepsze. Pasjonaty to jedyna impreza oferująca tak dużą różnorodność wystaw i możliwość poznania wielu twórczych ludzi w jednym miejscu.

Pasjonaty to impreza dedykowana przede wszystkim ludziom kreatywnym i tym, którzy chcą dopiero odnaleźć swoją twórczą stronę. To wystawa, w której uczestnicy mogą wziąć aktywny udział. W katowickim Spodku będzie można obejrzeć mnóstwo wystaw oraz pokazów prezentowanych przez artystów z wielu zakątków Polski i parających się przeróżnymi dziedzinami. Hobbyści będą pokazywać swoje pasje i zarażać nimi publiczność. Każdy z uczestników imprezy będzie mógł spróbować swoich sił w każdej prezentowanej twórczości, począwszy od rękodzieła, a skończywszy na próbie odnalezienia się w świecie gongów tybetańskich.

Impreza kierowana jest przede wszystkim do rodzin z dziećmi, dla których przewidziano sporo atrakcji. Na pewno żadne dziecko nie będzie znudzone tego dnia, gdyż wszystkich niezależnie od wieku na Pasjonatach czeka moc wrażeń.

Cała impreza będzie podzielona tematycznie, każda pasja, każde hobby zostanie zaliczone do jednej z czterech kategorii:

  • Niebo – astronomia, paralotnie, lotnie, spadochrony, modele samolotów, latawce, śmigłowce, balony, rakiety, kosmos, UFO;
  • Woda – żeglarstwo, kajaki, nurkowanie, pływanie, ryby, wędkarstwo, akwarium;
  • Ziemia – fotografia, turystyka, wspinaczka, góry, samochody, rowery, deskorolka, sport, działka, pszczoły, zwierzęta domowe, gołębie, narty, deska, bieganie;
  • Ciepełko – kolekcje staroci, znaczki, film, teatr, estrada, taniec, modelarstwo, majsterkowanie, krótkofalarstwo, poezja, malarstwo, rysunek, rzeźba, rycerstwo, śpiew, książki.

Zwiedzający mogą nabyć bilety w cenie 12 zł (normalny) lub 10 zł (ulgowy).

Pasjonaty odbędą się już w najbliższy weekend – pozwólcie sobie odnaleźć nową pasję, która zmieni na zawsze wasze życie w kreatywną i pełną nowych wrażeń przygodę.

Więcej informacji znajdziecie na www.pasjonaty.pl.

Nadesłano przez: Sylwia Kwaśniewska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here