W środę będą utrudnienia w ruchu

0
fot. unsplash.com

14 sierpnia w naszym mieście świętowane będą obchody 100. rocznicy pierwszego powstania śląskiego. Wiąże się to również z utrudnieniami w ruchu. Przeczytajcie, gdzie może być problem z dojazdem.

Ul. Bernarda Świerczyny na odcinku od ul. Bytomskiej (rejon kościoła św. Krzyża) do skrzyżowania z ul. Boliny zostanie całkowicie zamknięta. W związku z tym ul. Stawowa będzie ślepą uliczką, bez możliwości wyjazdu. Ul. Świerczyny, od skrzyżowania z ul. Obrzeżną Północną do ul. Boliny, będzie drogą wyłączoną z ruchu ogólnego – zachowany zostanie wyłącznie dojazd dla mieszkańców posesji przy ul. Świerczyny 28-72 i ul. Boliny. Z kolei dojazd do ul. Obrzeżnej Północnej w kierunku Sosnowca zostanie zachowany dla samochodów osobowych poniżej 2,4 m wysokości od strony DK 79 ul. Katowickiej, a do szpitala nr 2 dojechać będzie można od ul. Bytomskiej, Towarowej i Katowickiej.

– Jednocześnie na czas uroczystości odbywających się pod bramą KWK Mysłowice – odsłonięcie pomnika Powstańców Śląskich informujemy, że na około godzinę wstrzymany zostanie ruch na ul. Bytomskiej od skrzyżowania z ul. Towarową do ul. Świerczyny (16:30-17:30). Kierowców prosimy o szczególną ostrożność i dostosowanie się do zmiany organizacji ruchu, która obowiązywać będzie 14 sierpnia br., w godzinach 16:00-00:00. Tym samym informujemy, że zmianie ulegną trasy linii autobusowych 26, 150, 106, 219, 788, 292, 995 oraz linia tramwajowa 14. O zmianach w komunikacji zbiorowej informować będzie na bieżąco ZTM na stronie internetowej – informuje biuro prasowe urzędu miasta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here