Konkurs na najlepszy śląski żur w Mysłowicach

0
fot. freeimages.com
fot. freeimages.com

Mysłowicki Ośrodek Kultury zaprasza do wzięcia udziału w czwartej edycji konkursu kulinarnego na najlepszy w mieście żur śląski. Odbędzie się on podczas Święta Plonów, 15 września 2019 r. w Dzielnicy Kosztowy.

Kto może wziąć udział?

Wyłącznie firmy prowadzące działalność gastronomiczną (restauracje, firmy cateringowe, domy przyjęć), oferujące w swoim menu żurek.

Jak się zgłosić?

Warunkiem udziału w konkursie jest zgłoszenie swojej kandydatury do 10 września br. Potwierdzenie jej przyjęcia przez organizatorów nastąpi do 11.09.br. Zgłoszenia udziału w konkursie można przesyłać:
• elektronicznie mailem na adres: jratajczak@m-ok.pl,
• listownie na adres: Mysłowicki Ośrodek Kultury, 41-400 Mysłowice, ul. Grunwaldzka 7 – z dopiskiem na kopercie: „ Najlepszy Żur Śląski w Gminie Mysłowice”,
• osobiście w sekretariacie Mysłowickiego Ośrodka Kultury (Mysłowice, ul. Grunwaldzka 7), pokój nr 207,

KARTA ZGŁOSZENIA

Na czym polega konkurs?

Zgłoszeni uczestnicy muszą przygotować 30 l żuru i dostarczyć je w określone miejsce podczas święta plonów. Uczestnicy konkursu we własnym zakresie zapewniają sobie stosowne artykuły żywnościowe do gotowania żuru. Żur będzie degustowany przez osoby, które w wyznaczonym punkcie zakupią miseczki i otrzymają kartę do głosowania.

Degustacja odbywać się będzie w godz. 15.00 – 17.00. Następnie komisja konkursowa podliczy głosy i ogłosi zwycięzcę.

Główną nagrodą będzie wywiad przeprowadzony ze zwycięzcą konkursu wyemitowany w telewizji ITVM Mysłowice oraz zamieszczony w gazecie Nasze Mysłowice.

Organizatorami konkursu jest Mysłowicki Ośrodek Kultury w Mysłowicach.

REGULAMIN

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here