Bez Ciebie to nie to samo – zostań wolontariuszem na pikniku

0

Myślisz, że udział w pikniku rodzinnym to fajna zabawa? Jasne, że tak! Ale wiesz jak fajnie jest po drugiej stronie, kiedy pomagasz w organizacji wydarzenia i na koniec dnia wiesz, że wszyscy dobrze bawili się dzięki Twojemu zaangażowaniu?

Jak zapowiadaliśmy, w sobotę 31 sierpnia w Parku Słupna odbędzie się piknik rodzinny w fundacji 2xKochaj „Pożegnajmy wspólnie wakacje”. Organizatorzy zapraszają do współorganizacji wydarzenia poprzez zostanie wolontariuszem.

Jeśli i Ty chcesz poczuć się w ten sposób, a przy okazji miło spędzić czas i zrobić coś dobrego dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta, to w ostatnią sobotę sierpnia (31.08) ok. godz. 14 zapraszamy do fundacji 2xKochaj przy ul. Stadionowej.

– Potrzebujemy pomocy w czuwaniu nad bezpieczeństwem i zapewnieniu atrakcji dla dzieciaków, jak chodzenie po linie, skakanie na dmuchańcach i trampolinie, koszykówka i tenis stołowy! Dla każdego coś dobrego – mówi Joanna Tomanek z Fundacji 2xKochaj. – Czekamy na Twoją pomoc, bo bez Ciebie to nie to samo! Napisz do nas prywatną wiadomość lub skontaktuj się przez numer tel. 508 082 780 – dodaje.

Więcej szczegółów wydarzenia znajdziesz TUTAJ.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here