Warsztaty dla przyszłych przedsiębiorców

0
fot. FB Dominika Kumor

Masz pomysł na biznes, ale brak Ci odwagi, żeby zrobić pierwszy rok? A może nie wiesz, jak się do tego zabrać? Pomogą Ci w tym nowe warsztaty w Mysłowickim Ośrodku Kultury, na których dowiesz się, co zrobić, żeby biznes wypalił i prawidłowo się rozwijał.

Warsztaty „Rusz ten biznes” kierowane są do osób, które chcą otworzyć własną firmę, ale brak im odpowiedniej motywacji, pewności siebie, czasu czy po prostu nie wiedzą, od czego zacząć. Właśnie dla nich zorganizowane zostaną spotkania, podczas których dowiedzą się, jak podjąć skuteczne działania w kierunku realizacji wymarzonego pomysłu. Poznają m.in. sposoby, jak nie utknąć w kluczowych momentach, co zrobić, by zmotywować się do podjęcia dalszych kroków, a nawet jak stworzyć wizję swojego biznesu.

Warsztaty poprowadzi Dominika Kumor, dyplomowany coach, specjalizujący się w pracy z przyszłymi przedsiębiorcami, czyli z osobami, które marzą o założeniu własnego biznesu, ale często w ważnych momentach brak im odwagi lub motywacji, a w konsekwencji ich idea od dłuższego czasu tkwi w fazie planowania. Dominika Kumor pomaga przyszłym przedsiębiorcom przezwyciężyć przeciwności, ustalić priorytety oraz uczy, jak podejmować wiążące decyzje i działania, by wreszcie się określić i przestać odkładać swój projekt w nieskończoność.

Zapisy pod numerem telefonu 32 222 66 70.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here