Nowość w MOK: zajęcia architektoniczne

0
fot. Pixabay

Wybierasz się na studia architektoniczne? A może już jesteś studentem? Jeśli interesuje Cię projektowanie wnętrz lub ogrodów i chcesz udoskonalić swój warsztat, skorzystaj z zajęć, które oferuje MOK.

Nowa propozycja Mysłowickiego Ośrodka Kultury to zajęcia architektoniczne, które poprowadzi Anna Bogacka-Wybraniec, absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Jest autorką wielu projektów architektonicznych, aranżacji wnętrz czy projektów zagospodarowania terenu.

Uczestnicy będą mogli wybierać spośród czterech różnych tematów spotkań:

  • Przygotowanie kandydatów do egzaminów wstępnych na wydział architektury i urbanistyki – kurs obejmuje rysunek, zasady kompozycji oraz wykłady z architektury.
  • Zajęcia z zakresu projektowania wnętrz – nauka projektowania i aranżacji wnętrz, kompozycji przestrzennych, dobór kolorów i zastosowanie odpowiednich materiałów.
  • Zajęcia z aranżacji i kompozycji roślinnych – zakres zajęć obejmuje naukę projektowania kompozycji roślinnych wraz z doborem kolorów i zastosowanych materiałów.
  • Zajęcia z zakresu projektowania ogrodów i tarasów – nauka projektowania kompozycji przestrzennych ogrodu i tarasu wraz z doborem kolorów i zastosowanych materiałów.

Zapisy na warsztaty oraz więcej informacji pod numerem telefonu 32 222 66 70. Zajęcia będą się odbywać w MOK przy ul. Grunwaldzkiej 7.