Casting do wyborów Miss Śląska 2019

0
fot. Facebook Miss Śląska

Jako współorganizatorzy i patroni medialni wydarzenia serdecznie zapraszamy na casting do wyborów Miss Śląska 2019 oraz Miss Nastolatek Śląska 2019, który odbędzie się w sobotę 19 stycznia w mysłowickim Quick Parku.

Marzysz o byciu miss? Nie odkładaj marzeń i przyjdź na casting! Wybory Miss Śląska stanowią regionalny etap narodowego konkursu piękności Miss Polski. Nagrodą główną jest korona miss i wyjazd na ćwierćfinały do Warszawy, a także możliwość zdobywania doświadczenia w wystąpieniach publicznych oraz modelingu. To również niesamowita przygoda i świetna zabawa.

Casting odbędzie się 19 stycznia (sobota) w godz. 14-18 w centrum handlowym Quick Park. Wszystkie kandydatki proszone są o przybycie w szpilkach, leginsach oraz przylegającym, czarnym t-shircie, a także o zabranie ze sobą dwuczęściowego stroju kąpielowego w celu zaprezentowania sylwetki.

Udział w konkursie piękności mogą wziąć bezdzietne panny z województwa śląskiego w wieku 18-27 lat (Miss Śląska) i 14-18 lat (Miss Nastolatek Śląska). Niepełnoletnie kandydatki muszą przyjść z opiekunem prawnym lub posiadać pisemną zgodę na udział w castingu.

Tego dnia w Qucik Parku odbędzie się także występ mysłowiczanki Pauliny Spychalskiej, pokazy taneczne szkoły tańca Extreme czy warsztaty z udzielania pierwszej pomocy. Salon brafittingowy Kaja zaprezentuje, jak prawidłowo dopasować biustonosz. Będzie też kącik dla dzieci z malowaniem twarzy i stoisko kosmetyczne Oriflame. Zabawę poprowadzi Dariusz Kryla.

Więcej informacji dotyczących castingu na stronie www.miss.slask.pl, pod numerem telefonu 882 944 494 lub w wiadomości e-mail: biuro@miss.slask.pl.

Zapraszamy wszystkie chętne mysłowiczanki!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here