Potrzebna pomoc dla strażaka Mirka

0
fot. pomagam.pl

Mirosław Bogdał, mieszkaniec Mysłowic, potrzebuje naszej pomocy. Niedawno uległ poważnemu wypadkowi drogowemu. Na co dzień jest strażakiem w Ochotniczej Straży Pożarnej w Dziećkowicach i niesie pomoc innym. Teraz jemu potrzebne jest wsparcie.

Na portalu pomagam.pl trwa zbiórka pieniędzy, które zostaną przekazane na leczenie i rehabilitację Mirka. Jej organizatorem jest Dariusz Kotas, prezes OSP Dziećkowice. „Mirek ma w życiu dwie pasje: straż pożarną i motocykle. Zawsze gotowy i zwarty do niesienia pomocy innym w potrzebie. Dobry strażak, wspaniały kumpel. Pełen optymizmu i planów na przyszłość. Niestety, nieszczęśliwy wypadek spowodował, że swoje plany i marzenia musi odłożyć na bok. Mirek jest w trakcie leczenia i rehabilitacji. Pomóżmy mu, żeby mógł się dalej spełniać w życiu. «Tyle lat niósł pomoc potrzebującym, teraz my pomóżmy Mirkowi»” – czytamy na profilu zbiórki.

Potrzebna kwota to 10 tys. zł. Dla jednej osoby to naprawdę dużo, ale gdy każdy dołoży od siebie symboliczną złotówkę, szybko uda się zebrać całość. Praca strażaka jest bezinteresowna, najważniejsze w niej to pomóc innym, gdy najbardziej tego potrzebują. Taka zbiórka to doskonała okazja, by odwzajemnić tę altruistyczną postawę.

Żeby pomóc, wystarczy wejść na stronę zbiórki i wybrać kwotę, jaką chcemy wpłacić, a następnie przejść na stronę banku i dokonać przelewu. Warto również udostępnić informację o zbiórce na portalach społecznościowych, żeby dotarła do jak największego grona odbiorców.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here