Praca szuka człowieka. Dołącz do zespołu agencji ARAmedia

0
fot. foter.com
Agencja reklamowo-wydawnicza ARAmedia, wydawca „Gazety Mysłowickiej”, ciągle się rozwija. W związku z tym poszukuje specjalisty ds. obsługi klienta. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie i obsługę klientów oraz koordynację i realizację projektów.

Wymagania:
  • umiejętności handlowe i sprzedażowe,
  • dobra obsługa komputera,
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dokładność, rzetelność, sumienność.
Mile widziane:
  • znajomość branży reklamowej,
  • zainteresowanie tematyką marketingu internetowego,
  • znajomość podstaw dziedziny SEO i social mediów.
Obowiązki:
  • pozyskiwanie klientów i ich obsługa,
  • koordynowanie projektów i przydzielanie zadań do pracowników/wykonawców,
  • kontrola terminowości i jakości realizowanych zleceń,
  • raportowanie realizacji zleceń do klientów oraz obsługa posprzedażowa.
Oferujemy:
  • wynagrodzenie podstawowe oraz motywacyjne uzależnione od wyników,
  • premię uzależnioną od jakości pracy,
  • elastyczne godziny pracy,
  • dobrą atmosferę pracy w fajnej grupie ludzi.
Wyślij nam swoje CV wraz z listem motywacyjnym na adres biuro@aramedia.pl z dopiskiem „Rekturacja”. Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”. Uwaga! Będziemy kontaktować się tylko z wybranymi osobami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here