Darmowe przejazdy i zmiany w rozkładach na Wszystkich Świętych

0
fot. kzkgop.pl

Jak zwykle w okresie Wszystkich Świętych przypominamy wam o zmianach w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. Najważniejszą informacją jest z pewnością ta, że 1 listopada wszystkimi liniami zarówno KZK GOP, jak i MZK Tychy możemy podróżować za darmo.

We wtorek 31 października będą obowiązywały rozkłady jazdy na dni robocze szkolne. W środę 1 listopada większość autobusów i tramwajów będzie kursowała według rozkładów na soboty. Wyjątkiem są linie autobusowe nr 26, 76, 160, 223 i 292 oraz linia tramwajowa nr 26, w których będą obowiązywały rozkłady na dzień Wszystkich Świętych.

Tyskie autobusy linii 536 od 31 października do 2 listopada będą kursowały zgodnie z rozkładem jazdy na niedziele i święta, ale ich trasa na terenie naszego miasta zostanie zmieniona. Po obsłużeniu przystanku Mysłowice Dworzec PKP pojadą one ul. Mikołowską i Partyzantów do przystanku Mysłowice Ćmok Pętla, a po drodze będą się zatrzymywać na przystankach Mysłowice Cmentarz, Mysłowice Tesco oraz Ćmok Rondo/Partyzantów. Tego dnia nie będą obsługiwane przystanki Mysłowice Katowicka, Mysłowice Kopalnia, Mysłowice Bończyka i Mysłowice Centrum Handlowe.