Co powinno znaleźć się na skwerze Kościuszki?

0
fot. pixabay

Wszyscy mysłowiczanie mogą wyrazić swoje zdanie na temat zagospodarowania skweru przy pomniku Tadeusza Kościuszki wraz z najbliższą okolicą przy ul. Górniczej. Taką możliwość daje anonimowa ankieta dostępna na stronie urzędu miasta.

Konsultacje z mieszkańcami w sprawie projektu na zagospodarowanie pustego placu między ul. Mickiewicza i Górniczą wciąż trwają. Najpierw odbyło się spotkanie w Zespole Szkół Ogólnokształcących, teraz informacje gromadzone są za pomocą internetowej ankiety. Zawiera ona kilkanaście pytań dotyczących skweru, tego co powinno się tam znaleźć, a także pytań o bezpieczeństwo, oświetlenie i wygląd ogólny miejsca. Ankieta jest zupełnie anonimowa i służy jedynie w celu zebrania potrzebnych informacji.

Przypomnijmy, że miasto zgłosiło się do projektu „Mikroplanowanie miejskie – wypracowanie koncepcji zagospodarowania wybranego terenu”. Do grudnia tego roku zespół specjalistów ma czas na przygotowanie propozycji, jak mógłby wyglądać skwer z pomnikiem Tadeusza Kościuszki i okolica wokół.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here