Zagłosuj na Szyb Bończyk!

0

Mysłowicki kompleks bankietowo-konferencyjny został zakwalifikowany do drugiego etapu ogólnopolskiego konkursu na modernizację roku. Aktualnie Szyb Bończyk zajmuje pierwsze miejsce w kategorii gastronomia, dlatego aby pomóc mu utrzymać się na prowadzeniu, potrzebne są wasze głosy.

Celem plebiscytu „Modernizacja roku 2017” jest wyłonienie i nagrodzenie realizacji przedsięwzięć budowlanych, które zostały ukończone w pierwszym kwartale tego roku i wyróżniają się szczególnymi walorami. Organizatorzy konkursu chcą propagować i wspierać działania, które mają na celu ratowanie budowli dziedzictwa narodowego, a także promować obiekty, które uzyskały efekty użytkowe i estetyczne.

Udział w plebiscycie gwarantuje darmową promocję, nagrody, dyplomy, a także uczestnictwo w uroczystej gali na Zamku Królewskim w Warszawie, gdzie odbędzie się wręczenie tychże nagród i wyróżnień.

Szyb Bończyk to jedyny na tę chwilę obiekt pokopalniany w Mysłowicach, który dostał drugie życie. – O plebiscycie dowiedzieliśmy się przypadkowo od Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego z Mysłowic przy końcowym odbiorze części inwestycji – opowiada Maciej Sikora, właściciel. – Wysyłając w lutym zgłoszenie, nie sądziliśmy, że z tak małą inwestycją mamy jakieś szanse. Okazało się jednak, że modernizacja została pozytywnie oceniona i przeszliśmy do drugiego etapu finału ogólnopolskiego, w którym obecnie bierzemy udział – dodaje. 20 czerwca Szyb Bończyk odwiedzi komisja konkursowa, która na żywo oceni obiekt i prace, jakie zostały w nim wykonane.

Aby oddać głos na mysłowicki kompleks bankietowo-konferencyjny, należy wejść na stronę www.modernizacjaroku.org.pl/plebiscyt/194-myslowice.html. Nie trzeba się logować, wystarczy jedno kliknięcie myszki. Głosować można codziennie na jeden obiekt z danej kategorii, do 9 sierpnia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here