fot. ARAmedia

Od poniedziałku 6 czerwca wyłączony z ruchu kołowego zostanie odcinek ul. PCK – fragment od ul. Wita Stwosza do ul. Orła Białego. W związku z tym linie autobusowe nr 77, 77N, 223 i 954 kursowały będą trasami objazdowymi.

Linie nr 77 i 77N w obu kierunkach skierowane zostaną ul. Gagarina, Kościelniaka i Plebiscytową do ul. Orła Białego. Przystanek Kosztowy  Wiadukt obsługiwany będzie na stanowiskach przy ul. Gagarina.

Linia nr 223 po obsłudze przystanku Kosztowy Rynek skierowana zostanie do przystanku Kosztowy Pętla bez obsługi dzielnicy Krasowy.

Linia nr 954 w obu kierunkach skierowana zostanie do obsługi rejonu ul. PCK – po obsłudze przystanku Krasowy Wiadukt dokonywać będzie przejazdu ul. PCK i zatrzyma się na tymczasowym przystanku Krasowy Sklep zlokalizowanym w rejonie skrzyżowania ul. PCK z Wita Stwosza. Po obsłudze przystanku Krasowy Kościelniaka 147 linia skierowana zostanie do obsługi dzielnicy Ławki. Autobus będzie się zatrzymywać na przystankach: Krasowy Krasowska, Ławki Kościół, Ławki Kasprowicza i Ławki Plebiscytowa. Trasa linii zakończy się na przystanku Wesoła Rynek.

W związku z powyższym od 6 czerwca przystanki autobusowe Krasowy Kościół i Krasowy Skrzyżowanie nie będą obsługiwane. Najbliższe zastępcze przystanki: Krasowy Dąbrówki (dla linii nr 77 i 77N), Krasowy Sklep (stanowisko tymczasowe dla linii nr 954) oraz Kosztowy Wiadukt (dla linii nr 954 i 931).

Dodatkowo autobusy linii nr 77 i 77N obsługiwać będą wszystkie przystanki zlokalizowane na wytyczonej trasie objazdowej: Kosztowy Dworzec, Krasowy Kościelniaka 23, Krasowy Kościelniaka 46, Krasowy Kościelniaka 129, Krasowy Kościelniaka 147 i Krasowy Dąbrówki.

Nadesłano przez: UM Mysłowice

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz
Proszę wpisz tutaj swoje imię