Podaruj prezent (nie tylko swojej) mamie!

0
Logo Fundacji Dar Serca Haliny Malińskiej

Jesteś mamą? Na pewno chętnie obsypujesz prezentami swoje dzieci. Sama lubisz je dostawać? Pomyśl, jak miło byłoby obdarować kobiecym drobiazgiem kogoś, komu sprawiłoby to wielką radość, bo dawno tego nie doświadczył.

W myśl zasady, że nikt tak dobrze nie zrozumie kobiety, jak inna kobieta, Fundacja Dar Serca Haliny Malińskiej startuje z akcją „Mamy dla mam”. Dzięki niej mamy będące w złej sytuacji materialnej otrzymają pomoc, będą mogły poczuć się docenione i radośnie świętować nadchodzący Dzień Matki. Na 26 maja przewidziany jest finał akcji, której zasady są proste.

Fundacja poszukuje firm, które tworzą przede wszystkim kobiety – salonów fryzjerskich, kosmetycznych czy biur rachunkowych – to bez znaczenia. Najważniejsza jest moc kobiecej solidarności i chęć niesienia pomocy potrzebującym paniom. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mysłowicach wyznaczy mamy, które z różnych powodów znajdują się w trudnej życiowej sytuacji, a ty, jeśli zaangażujesz się w akcję, będziesz mogła uszczęśliwić je podarkami, które sprawią im wielką przyjemność lub po prostu się przydadzą. Mogą to być kolorowe kosmetyki (pomadka czy cień do powiek), kosmetyki do pielęgnacji ciała, włosów, te przeznaczone dla dzieci, środki czystości albo chemia gospodarcza – wszystko to, na co wiele matek nie zawsze może sobie pozwolić. Możesz też wpłacić dowolną sumę na konto akcji: BGŻ SA 77 2030 0045 1110 0000 0350 1680.

Jeśli jesteś właścicielką lub pracownicą „kobiecej” firmy, porozmawiaj z podwładnymi, koleżankami z pracy i zróbcie coś dobrego dla innych kobiet – zgłoście się do Fundacji Dar Serca Haliny Malińskiej i zostańcie sponsorkami lub mecenasami akcji „Mamy dla mam”! Kontakt z fundacją możliwy jest pod numerem telefonu 794 447 549 lub pod adresem e-mail darserca@op.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here