Przebudowa bramek na A4 w Mysłowicach

0
fot. autostrada-a4.pl

Dziś rozpoczęła się przebudowa punktu obsługi klienta na autostradzie A4 w Mysłowicach – wymienione zostaną tam urządzenia do poboru opłat. W związku z tym wjazd na autostradę będzie utrudniony. Prace mają potrwać do końca roku.

Dzięki nowym urządzeniom już w lipcu przyszłego roku kierowcy będą mogli płacić za przejazd autostradą do Krakowa kartami zbliżeniowymi, flotowymi czy paliwowymi. Ponadto czas oczekiwania na przejazd przez bramki ma się sporo skrócić.

Wymiana urządzeń do poboru opłat jest ostatnim etapem kompleksowego programu zwiększenia przepustowości placów poboru opłat na A4.

Między 14 a 19 października na PPO Mysłowice kierunek Katowice w celu zabezpieczenia robót nastąpi zamknięcie prawego, szerokiego pasa ruchu umożliwiającego przejazd pojazdów ponadnormatywnych. W okresie od 20 października do 16 listopada na pasie tym mogą pojawić się tymczasowe wyłączenia z ruchu. Od 21 do 26 października nastąpi zamknięcie istniejącego pasa nr 14. W okresie od 27 października do 16 listopada na pasie tym mogą pojawić się tymczasowe wyłączenia z ruchu – informuje Stalexport Autostrada Małopolska S.A.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here