Nowoczesność w budownictwie i architekturze – bezpłatny kurs

0
fot. sxc.hu

Tyski oddział firmy Teleoptics zaprasza na bezpłatne szkolenie pod nazwą „CAD-3D nowoczesność w budownictwie i architekturze”.

Skierowane jest ono dla przedsiębiorców sektora mikro z branży budowlanej, architektów oraz pracowników zatrudnionych na umowie o pracę z całego województwa śląskiego.

Głównym celem kursu jest podniesienie i aktualizacja kwalifikacji zawodowych uczestników. 108 osób zostanie przeszkolonych z wykorzystywania narzędzi informatycznych do projektowania w systemie Revit Architekture, AutoCad i CAD-3D Max. Po egzaminie kończącym szkolenie uczestnicy otrzymają certyfikaty ukończenia kursu. Będą to Międzynarodowy Certyfikat Autodesk Certifield Associate wydawany w języku angielskim i certyfikat dla modułu Revit Architekture i 3DS Max – Certificate of Completion Autodesk.

Każdy uczestnik będzie pracował przy indywidualnie przygotowanym stanowisku komputerowym wraz z oprogramowaniem i otrzyma niezbędne materiały szkoleniowe. Podstawową relacją w tego typu treningach jest relacja typu człowiek – komputer, jednak Teleoptics stawia na poszerzenie tego aspektu o relację człowiek – człowiek, czyli wymianę doświadczeń wśród uczestników.

Szkolenie jest całkowicie dofinansowane przez Europejski Fundusz Społeczny w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, czyli bezpłatne.

Wszelkie szczegóły dostępne są na plakacie oraz na stronie internetowej.

Serdecznie zapraszamy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here