Na kłopoty finansowe – SKOK „Mysłowice”!

0
Logo

W marcu, gdy odetchnęliśmy już z ulgą po wydatkach na świąteczne prezenty, szaloną zabawę sylwestrową i zimowe ferie, pora przyjrzeć się naszemu budżetowi domowemu z perspektywy świąt wielkanocnych i kolejnych miesięcy. Czy na wszystko wystarczy?

Początek roku jest zwykle okresem, gdy nasza sytuacja finansowa jest za­chwiana – Boże Narodzenie, koniec starego i początek nowego roku potra­fią doszczętnie spustoszyć nasze port­fele. Klienci zalegają z płatnościami, wszyscy zaciskamy pasa. A trzeba już przecież powoli myśleć o Wielkanocy! Plany i postanowienia na ten rok też nie mogą czekać.

Na szczęście niezależnie od tego, na co potrzebne są nam pieniądze, zawsze możemy się zgłosić do Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo – Kredytowej „Mysłowice”. Jej bogata oferta gwaran­tuje znalezienie pożyczki odpowiadają­cej naszym finansowym potrzebom.

Jeśli brakuje nam pieniędzy na przygotowanie świąt i nie chcemy od­mawiać niczego sobie i swoim najbliż­szym, świetnym rozwiązaniem będzie wzięcie chwilówki lub pożyczki kon­sumpcyjnej.

„Pożyczka na każdą okazję” także może przydać się na zrobienie więk­szych, przedświątecznych zakupów czy kupienie wielkanocnych prezentów. Ale możemy ją wykorzystać na wiele innych sposobów – na doprowadze­nie auta do porządku po zmaganiach z zimą, na zakup nowego sprzętu RTV lub AGD czy niewielki remont.

Dla tych, którzy planują większą wiosenną „rewolucję” mieszkaniową, myślą o gruntownym remoncie czy na­wet przeprowadzce, SKOK „Mysłowice” przygotował pożyczkę „Mieszkanie” na cele mieszkaniowe.

A gdy potrzebujemy konkret­nego zastrzyku gotówki lub zależy nam na długim okresie spłaty, mo­żemy skorzystać z pożyczki długoter­minowej. Mo­żemy ja wziąć nawet na okres do 10 lat! Spółdzielcza Kasa Oszczęd­nościowo – Kredytowa „Mysłowice” to firma z tradycjami – opiera się na doświadczeniu i wiedzy czerpanej z tradycji przedwojennych kas oszczęd­nościowo – kredytowych, idąca jed­nak z duchem czasu i rozumiejąca współczesne potrzeby swoich klientów. Oprócz pożyczek oferuje także róż­norodne lokaty, rachunki i karty oraz ubezpieczenia na życie, chroniące od nieszczęśliwych wypadków i zdarzeń losowych nie tylko ubezpieczonego, ale i całą jego rodzinę.

Jeśli potrzebujesz gotówki – nie zasta­nawiaj się! Odwiedź jeden z oddziałów SKOK-u „Mysłowice”. Dla Twojej wy­gody masz do wyboru aż trzy placówki na terenie naszego miasta – centralę w centrum Mysłowic przy ul. Świerczyny 3, oddział w Brzęczkowicach przy ul. gen. J. Ziętka 69C oraz na Wesołej, przy ul. Kopalnianej 5 (budynek firmy Purus).

Pełną ofertę Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo – Kredytowej „My­słowice” znajdziesz na stronie interne­towej www.skok-myslowice.pl , a szcze­gółowych informacji na jej temat chętnie udzielą Ci pracownicy każdej z placówek.

Nadesłano przez: SKOK „Mysłowice”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here