Marta Jabłczyńska II zastępcą prezydenta miasta Mysłowice

0
mat. prasowe

W związku z odejściem na emeryturę zastępcy prezydenta Urszuli Grucy-Stachury prezydent miasta Dariusz Wójtowicz powołał na to stanowisko Martę Jabłczyńską. Nowa pani zastępca od 20 grudnia 2018 r. zatrudniona jest w Urzędzie Miasta Mysłowice na stanowisku naczelnika Wydziału Organizacyjnego, Kadr i Płac.

Marta Jabłczyńska jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego, gdzie uzyskała tytuł magistra na kierunku prawo. Ponadto ukończyła studia podyplomowe w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu o kierunku windykacja i negocjacje w procesie zarządzania, w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej – zrządzanie nieruchomościami, w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie – studia menedżerskie oparte na strukturze programu MBA oraz w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie – zarządzanie restrukturyzacją i naprawą przedsiębiorstw. Obecnie studiuje w Akademii WSB kierunek Master of Business Administration z EY. Dodatkowo posiada licencję zarządcy nieruchomości nadaną przez Ministra Infrastruktury i Rozwoju, licencję zarządcy przymusowego oraz uprawnienia lustratora spółdzielni.

II zastępca prezydenta miasta zarządza Wydziałami: Infrastruktury Miejskiej, Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami, Architektury, Budownictwa i Planowania, Ochrony Środowiska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here