Booster MŚP – do Mysłowic wracają Spotkania z Biznesem

0
mat. prasowe

Przedsiębiorco weź udział w Seminarium i skutecznie wzmocnij potencjał swojej firmy. Miasto Mysłowice, Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. oraz Bank Gospodarstwa Krajowego zapraszają przedstawicieli firm sektora MŚP oraz instytucji otoczenia biznesu na Booster Małych i Średnich Przedsiębiorstw „Jak wyposażyć firmę w skuteczne narzędzia rozwoju?”.

Spotkanie odbędzie się 24 września 2019 r., w godz. 10:00-12:00 w Szybie Bończyk przy ul. Bończyka 13.

Booster MŚP – to wzmocnienie, wsparcie i przyspieszenie rozwoju małej i średniej przedsiębiorczości. Seminarium to zastrzyk praktycznej wiedzy o nowych przepisach i możliwościach dla firm, ONE STOP SHOP – to „okienko informacyjne”, spotkania B2B z ekspertami, konkretne pytania i odpowiedzi, konstruktywne, bezpośrednie rozmowy z doradcami m.in. KSSE, BGK, oferta dla MŚP – dostępne narzędzia i nowe, dopasowane do MŚP wymagania, które należy spełnić, aby uzyskać m.in. zwolnienia podatkowe i działać na terenie Miasta Mysłowice w Polskiej Strefie Inwestycji, KSSE.

Zgłoszenia udziału (imię i nazwisko, adres e-mail, telefon kontaktowy) przyjmowane są do 23 września do godz. 13:00 pod adresem: kancelaria@myslowice.pl

PROGRAM
09:45 – Rejestracja gości, „B2B przy kawie”
10:00 – Otwarcie I Boostera w Mysłowicach – Prezydent Miasta Mysłowice Dariusz Wójtowicz
10:10 – Booster MŚP: Możliwości inwestowania z KSSE – prof. AWSB dr hab. Barbara Piontek, zastępca prezesa Zarządu Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A.
10:25 – Miasto przyjazne przedsiębiorcom – zachęty inwestycyjne.
10:35 – Polska Strefa Inwestycji – jak uzyskać wsparcie dla swojego biznesu – Łukasz Ciepły, project manager, Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna
10:50 – Narzędzia wsparcia rozwoju małej i średniej przedsiębiorczości (oferta dostępna na rynku, kadry, finanse, public relations) – otwarta, moderowana dyskusja z udziałem ekspertów i przedsiębiorców (Q&A):
· Michał Dąbrowski, pełnomocnik Zarządu Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. ds. rozwoju
· Józef Piętoń, dyrektor Regionu Śląskiego Banku Gospodarstwa Krajowego, tbc
· Elżbieta Modrzewska, manager Klubu Innowatora KSSE, ekspert ds. kształcenia branżowego i praktycznego
· dr Wioleta Witczak-Smolnik, PR manager/ rzecznik prasowy Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A., tbc
11:30 – Booster B2B – ONE STOP SHOP – indywidualne rozmowy z ekspertami/doradcami KSSE, BGK,
12:00 – Zakończenie spotkania

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here