Miejski automat na puszki i butelki

1

W Urzędzie Miasta Mysłowice stanął pierwszy miejski automat skupujący plastikowe butelki i puszki aluminiowe. To pożyteczny sprzęt mający przełożenie zarówno na segregację śmieci, zwiększenie świadomości ekologicznej mieszkańców, a także ich finanse.

Automat znajduje się przy wejściu do urzędu miejskiego i będzie tam stał do końca lipca. Jak podaje Zakład Oczyszczania Miasta Mysłowice za każdą wrzuconą puszkę czy butelkę maszyna wydaje 10 groszyBistro Braks opłaca pierwsze 10000 sztuk.

Pierwszą butelkę wrzucił prezydent Dariusz Wójtowicz z prezesem ZOMM, Marcinem Podsiadło.

Źródło: ZOMM

 

1 KOMENTARZ

  1. „a także ich finanse”

    Jakże jesteśmy uradowani że za każde 10 odpadów otrzymamy całą złotówkę wszak mogło by to być tylko 50gr! A tu taka nowość cała złotówka już 100 butelek wystarczy do otrzymania jednego banknotu z podobizną Mieszka I !! Czyż to nie wspaniałe że dzięki temu urządzeniu za 100 lat prawnuki naszych wnuków będzie stać na wykup jednodniowej wycieczki w ciepłych krajach!? Ten cud gospodarczy dzięki, któremu nasz budżet rodzinny tak drastycznie się powiększył wpływa pozytywnie na finanse aktualnych i przyszłych pokoleń! Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za fakt iż już teraz możemy zacząć zbierać na przyszłość naszych prawnucząt! Ale chwila a tak przecież my te 10 a nawet więcej groszy dopłacimy do każdego kupionego produktu 🙁 jaki pech 🙁

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here