Materiały promocyjne

Mysłowicka kampania antydopalaczowa została nominowana przez Związek Firm Public Relations w konkursie Złote Spinacze w aż trzech kategoriach. Właśnie trwa internetowe głosowanie na projekty o nagrodę publiczności.

Przeprowadzona rok temu przez urząd miasta kampania otrzymała nominację w kategoriach kreatywność, kampania społeczna oraz NGO i sektor publiczny. – Nominacja w tak prestiżowym konkursie to szczególne wyróżnienie dla miasta, świadczące tak o sukcesie, jak i o dobrej współpracy i relacjach na linii miasto – organizacje pozarządowe – przedsiębiorcy – mówi Joanna Frysztacka, rzecznik prasowy magistratu. Na stronie www.glosowanie.zlotespinacze.pl ruszyło głosowanie, w którym przyznana zostanie nagroda publiczności. Potrwa ono do 23 listopada włącznie. Każdy może oddać tylko jeden głos. W konkursie udział biorą 24 projekty, a zwycięzcę poznamy 7 grudnia, podczas uroczystej gali.

– Akcja, choć wzbudzająca emocje, została pozytywnie przyjęta przez młodzież. Blisko 1 500 młodych osób powiedziało nam, że to dobry pomysł. Wiedzieliśmy, że musimy dostarczyć tę iskrę, bo bez tego nasz cel nie zostanie osiągnięty, nie dotrzemy do tych młodych ludzi – podkreślał Edward Lasok, prezydent Mysłowic.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz
Proszę wpisz tutaj swoje imię