Zatrzymany za posiadanie amfetaminy i marihuany

0
fot. pixabay

Wywiadowcy z mysłowickiej komendy zatrzymali 19-letniego mieszkańca Sosnowca, który posiadał przy sobie amfetaminę. W mieszkaniu młodego mężczyzny policjanci znaleźli dodatkowo prawie 6 gramów marihuany. Za posiadanie narkotyków grozi mu teraz do 3 lat więzienia.

Policyjni wywiadowcy z mysłowickiej komendy podczas patrolu w rejonie ul. Szabelnia zauważyli zaparkowanego volkswagena, przy którym znajdowało się trzech młodych mężczyzn. Stróże prawa postanowili wylegitymować osoby i zapytać o cel ich spotkania w tym ustronnym miejscu. W trakcie czynności jeden z mężczyzn zaczął się nerwowo zachowywać, co nie umknęło uwadze policjantów. Na pytanie, czy ma przy sobie przedmioty zabronione przyznał się do posiadania woreczka z amfetaminą. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy. Okazał się nim 19-letni mieszkaniec Sosnowca. Badanie narkotesterem potwierdziło, że biały proszek to amfetamina.

Po przeprowadzonych czynnościach na komendzie mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Podczas przeszukania mieszkania młodego Sosnowiczanina mundurowi znaleźli jeszcze blisko 6 gramów marihuany. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Za posiadanie narkotyków grozi mu do 3 lat więzienia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here