Okradli swojego pracodawcę

0
fot. pixabay

Policjanci Wydziału Prewencji z mysłowickiej komendy zatrzymali czterech mężczyzn, którzy z hali jednej z mysłowickich firm ukradli różnego rodzaju wyroby mięsne. Dwóch z zatrzymanych to pracownicy przedsiębiorstwa. Wartość skradzionych wyrobów oszacowano na prawie 10 tys. złotych. Podejrzani odpowiedzą za kradzież, za co grozi im kara nawet 5 lat więzienia.

W minioną sobotę (12.10.) mysłowiccy stróże prawa zatrzymali czterech mężczyzn, którzy dokonali kradzieży wyrobów mięsnych z hali przedsiębiorstwa  znajdującego się na terenie naszego miasta. Dwóch z zatrzymanych to pracownicy firmy w wieku 34 i 50 lat. Mężczyźni załadowali pojemniki z mięsem do podstawionego samochodu dostawczego, którym dwóch ich znajomych odjechało spod firmy. Po krótkim czasie, we wszystkim zorientował się właściciel przedsiębiorstwa i powiadomił policjantów.

Mundurowi na miejscu ustalili, że mężczyźni z terenu firmy wywieźli wyroby mięsne o wartości blisko 10tys. złotych. Wszyscy czterej zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Usłyszeli już zarzuty, za które grozi im do 5 lat więzienia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here