Policjanci zmienili kobiecie koło w samochodzie

0
fot. pixabay

„Pomagać i chronić” to dewiza, którą kierują się policjanci podczas codziennej służby. Potwierdzili to mundurowi z drogówki, którzy podczas patrolu ul. Gagarina pomogli kobiecie, która znalazła się w trudnej sytuacji. Stróże prawa sprawnie wymienili przebitą w jej samochodzie oponę. Na skrzynkę e-mailową Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Mysłowicach wpłynęły podziękowania dla mundurowych.

Pod koniec ubiegłego tygodnia, na ul. Gagarina, policjanci mysłowickiej drogówki – sierż. Dominik Walczak i sierż. Jakub Jasiński zauważyli stojącego na poboczu osobowego forda z włączonymi światłami awaryjnymi. Stróże prawa zatrzymali się żeby sprawdzić, czy nie jest potrzebna pomoc. Znajdująca się w samochodzie kobieta wyjaśniła policjantom, że przebiła oponę, której nie jest w stanie sama zmienić, a nie może dodzwonić się do rodziny po pomoc. Mundurowi spytali tylko, czy kobieta ma koło zapasowe i od razu przystąpili do działania. Sprawnie wymienili uszkodzone koło na zapasowe, za co kierująca serdecznie podziękowała.

Jeszcze tego samego dnia na skrzynkę e-mailową Naczelnika Ruchu Drogowego KMP w Mysłowicach nadkom. Aleksandry Jasińskiej wpłynęły podziękowania dla mundurowych. Mysłowiczanka określa postawę policjantów jako wzorową oraz dziękuje za okazaną pomoc i uprzejmość.

mat. prasowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here