Zatrzymany z amfetaminą i morfiną

0
fot. KMP

Mysłowiccy policjanci zatrzymali 44-letniego mieszkańca Dąbrowy Górniczej, przy którym znaleźli narkotyki. Mężczyźnie grozi do trzech lat więzienia.

W piątek 1 lutego ok. godz. 20.30 mundurowi z wydziału prewencji mysłowickiej komendy policji patrolowali ul. Stokrotek. Zauważyli tam zaparkowany pojazd, w którym siedział mężczyzna i nerwowo się rozglądał. W trakcie rozmowy z policjantami 44-letni mieszkaniec Dąbrowy Górniczej stawał się coraz bardziej zdenerwowany, a z auta wydobywał się charakterystyczny zapach narkotyków. Przeprowadzona przez stróżów prawa kontrola bagażu i pojazdu ujawniła foliowe zawiniątko z białym proszkiem, woreczek strunowy z białymi kryształkami oraz białą tabletkę. W samochodzie znajdowała się też srebrna taca i trzy słomki ze śladowymi ilościami białego proszku.

Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do komendy, gdzie zabezpieczone substancje zostały poddane badaniu. Biały proszek okazał się metamfetaminą, kryształki amfetaminą, a tabletka morfiną. 44-latek został osadzony w policyjnym areszcie. Usłyszał zarzut posiadania narkotyków, za co grozi mu kara do trzech lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here