Policja poszukuje świadków wypadku na Wielkiej Skotnicy

0
FOT. KPP BRZEG

Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku, do którego doszło przy ul. Wielka Skotnica. Na przejściu dla pieszych potrącony został 17-latek, który z obrażeniami trafił do szpitala. Sprawca nie udzielił pomocy poszkodowanemu i zbiegł z miejsca zdarzenia.

Do zdarzenia doszło w środę 5 października ok. godz. 20.30 na ul. Wielka Skotnica w rejonie sklepu Biedronka. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów z mysłowickiej drogówki, 17-latek przechodził przez jezdnię, kiedy został potrącony przez samochód osobowy koloru jasnego. Kierowca poruszający się tym pojazdem wyjechał z ul. Moniuszki i jadąc ul. Wielka Skotnica w kierunku ul. Armii Krajowej, nie udzielił pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na oznakowanym przejściu dla pieszych. Bezpośrednio po wypadku kierujący nie udzielił pomocy poszkodowanemu i zbiegł z miejsca zdarzenia. Ofiara ze złamaną nogą trafiła do szpitala.

Świadków tego wypadku, a w szczególności osoby, które mogą pomóc śledczym w ustaleniu sprawcy, prosimy o kontakt z Wydziałem Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Mysłowicach przy ul. Starokościelnej, tel. 32 317 32 00, numery alarmowe 997 lub 112.

Nadesłano przez: KMP Mysłowice

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here