fot. KMP Mysłowice

Mysłowiccy kryminalni zatrzymali 22-letniego mężczyznę, który podczas libacji alkoholowej ugodził nożem swojego ojca. Gdyby nie szybka interwencja stróżów prawa mogłoby dojść do tragedii. Zatrzymany usłyszał wczoraj zarzut uszkodzenia ciała.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek w mieszkaniu przy ulicy Sobieskiego. Dwóch braci urządziło sobie mocno zakrapiane alkoholem spotkanie. W pewnym momencie doszło pomiędzy nimi do sprzeczki. Najpierw wywiązała się awantura, potem doszło do rękoczynów, aż w końcu jeden z nich sięgnął po nóż, którym ugodził rozdzielającego ich ojca.

Wezwani na miejsce policjanci znaleźli w mieszkaniu mężczyznę leżącego w kałuży krwi. Mundurowi bez wahania przystąpili do udzielania pierwszej pomocy, profesjonalnie zabezpieczając otwartą ranę. Ci sami stróże prawa, którzy przyczynili się do uratowania pokrzywdzonego, zatrzymali również dwóch braci, uczestników libacji. Wczoraj jeden z nich usłyszał zarzut uszkodzenia ciała. Obecnie śledczy wyjaśniają dokładny przebieg tego zdarzenia.

Nadesłano przez: KMP Mysłowice

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz
Proszę wpisz tutaj swoje imię