fot. KMP Mysłowice

Policjanci z mysłowickiej Komendy Miejskiej Policji zatrzymali w sobotę, 8 czerwca, 64-letnią kobietę, która ugodziła nożem swojego 68-letniego męża. Impulsywnej kobiecie grozi teraz kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W sobotni wieczór, około godz. 19, policjanci otrzymali zgłoszenie od załogi pogotowia ratunkowego o tym, że w jednym z mieszkań przy ul. Mikołowskiej kobieta ugodziła nożem swojego partnera. Na miejscu zdarzenia funkcjonariusze zastali 64-latkę oraz jej leżącego na podłodze męża z raną kłutą w okolicy klatki piersiowej. Mężczyzna został przez pogotowie od razu przewieziony do szpitala. Teraz jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

Policjanci zdołali ustalić, że do nieszczęśliwego zdarzenia zaszło podczas zakrapianej alkoholem awantury domowej, w trakcie której kobieta dźgnęła nożem swojego męża. – Wczoraj w mysłowickiej prokuraturze 64-latka usłyszała zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Prokuratura zastosowała wobec niej środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru. Grozi jej do 10 lat więzienia – informują policjanci.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz
Proszę wpisz tutaj swoje imię