Targi Rzeczy Ładnych po raz pierwszy na Śląsku!

0

Targi Rzeczy Ładnych – największe i najbardziej prestiżowe targi współczesnego polskiego designu – po raz pierwszy zorganizują wydarzenie na Śląsku.

Premierowa edycja TRŁ KATOWICE! odbędzie się tuż przed świętami, 19-20 grudnia, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. – To dla nas ważny moment – chcemy przywieźć do Katowic najlepszy polski design, z którego słyną Targi Rzeczy Ładnych – mówią organizatorzy.

Targi Rzeczy Ładnych to największa tego typu impreza w Polsce. Od 7 lat dwa razy w roku prezentuje najlepszy polski design, najciekawszych projektantów i starannie wybrane marki, których nie można znaleźć w normalnych sklepach. Zawsze w ciekawych lokalizacjach i w otoczeniu najlepszej architektury.

Odwiedzający zobaczą strefy tematyczne takie jak: MEBLE, LAMPY, CERAMIKA I SZKŁO, ROŚLINY I KWIATY, TEKSTYLIA, VINTAGE, DZIECI, WELLNESS i AKCESORIA. Targi Rzeczy Ładnych konsekwentnie skupiają się na designie i nie prezentują wystawców i marek z modą. „Wśród wystawców TRŁ są znakomici polscy projektanci, niezależne manufaktury i studia projektowe zdobywające nagrody w Polsce i za granicą, czołowi ilustratorzy i plakaciści oraz obiecujący debiutanci. Każda edycja targów to szansa na inspirację, edukację i poznanie oryginalnych produktów” – mówią organizatorzy.

Targi Rzeczy Ładnych powstały, żeby promować design i przedmioty od polskich producentów, których nie można znaleźć w normalnych sklepach.

Targom towarzyszą często wydarzenia specjalne, wystawy i atrakcje dla dzieci i rodzin, a organizatorzy przykładają dużą wagę do promowania rozwiązań bezpiecznych dla środowiska i pro ekologicznych. Wśród prezentowanych firm, wiele oferuje produkty i rozwiązania oparte na zasadach less waste, lokalnej produkcji i zrównoważonego rozwoju.

Nabór wystawców na TRŁ KATOWICE! rozpocznie się we wrześniu.

Organizator:
Ładne Rzeczy sp. z o.o. sp k.
Ajka Mroczkowska, Anna Pruszyńska, Paweł Stremski

Więcej informacji:
WWW: targirzeczyladnych.pl
FB: facebook.com/targirzeczyladnych
INSTAGRAM: @targirzeczyladnych
MAIL info@targirzeczyladnych.pl