Huczne zakończenie wakacji z Fundacją 2xKochaj

0

W sobotnie popołudnie 31 sierpnia działająca w Mysłowicach Fundacja 2xKochaj hucznie pożegnała wakacje w Parku Słupna. Piknik rodzinny z zaplanowanym mnóstwem atrakcji okazał się znakomitym sposobem na ostatni wakacyjny weekend, tym bardziej, że pogoda dopisała!

Fundacja 2xKochaj jest organizacją o charakterze non-profit, która na co dzień prowadzi świetlicę środowiskową dla potrzebujących dzieci z terenu Mysłowic. Pod opieką prowadzących zajęcia dzieci spędzają czas kreatywnie i pożytecznie, mają zrobione zadania domowe i są pod świetną, profesjonalną opieką. Zorganizowany piknik rodzinny był także swego rodzaju formą dni otwartych, podczas których można było zapoznać się z działalnością fundacji. Była to idealna okazja do spędzenia czasu z całą rodziną, bawiąc się, odpoczywając i biorąc udział w zaplanowanych atrakcjach!

Całość imprezy poprowadził Piotr „SZCZYPO” Szczypiński. Na uczestników pikniku czekały atrakcyjne punkty programu, jak taneczne, sportowe i plastyczne warsztaty dla dzieci i młodzieży, gry i zabawy sportowe (m.in. trampolina, chodzenie po linie, piłkarzyki, kicboxing itp.), warsztaty z rozwoju osobistego i survivalu prowadzone przez Roberta Bidasa – zdecydowanie tylko dla odważnych. Dla najmłodszych było malowanie twarzy, plecenie warkoczyków, bańki mydlane, koszykówka, siatkówka oraz dmuchana zjeżdżalnia. Był pokaz grupy Paco Team, pokaz taneczny Egurrola Dance Studio oraz zabawy z grupą Royal Rangers. Nie zabrakło walorów edukacyjnych, w postaci krótkiej prelekcji o samoakceptacji w wykonaniu Jednookiej Wojowniczki, czyli Anety Mazur.

Nie zabrakło też rarytasów kulinarnych, jak własnoręczne wypieki, pięknie podane pyszności z grilla czy własnoręcznie dekorowane babeczki, które można było spałaszować.

Podczas pikniku uczestnicy mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji z dietetykiem mgr Adrianną Barczyńską i fizjoterapeutą z gabinetu DOMO-RECH.

Dzieci miały mnóstwo frajdy z rozbijania piniaty czy z robienia sobie zdjęć w specjalnej fotobudce przygotowanej przez fotografa Roberta Słomę. Piknik odwiedzili także strażacy z OSP Janów i przeprowadzili pokazy sprzętu.

Nagrody w loterii ufundowali:

  • Joann Skowron firma ARGUMENT projekt i druk – voucher na projekt i wydruk 250 sztuk wizytówek
  • Gabinet Fizjoterapi DOMO-RECH – voucher na konsultacje fizjoterapeutyczne
  • Stowarzyszenie Mysłowicki Detektyw Historyczny – voucher na dwie godziny malowania twarzy
  • Dominik Tomica – voucher na godzinny trening kickboxingu
  • Dietetyk Adrianna Barczyńska – voucher na konsultacje dietetyczną
  • Creative Marzena Zegan – voucher na dowolna stylizację paznokci
  • Pub Arena Bogusław Ditrih – voucher na jedną dużą pizze
  • Architekt Wnętrz Martyna Ptak – voucher na dowolny projekt wnętrza
  • Alibi Lila Bienek trener personalny – voucher na jeden trening na siłowni

ZOBACZ WSZYSTKIE ZDJĘCIA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here