Otwarcie Biedronki w Quick Parku

0
fot. Quick Park Mysłowice

Ta wiadomość na pewno ucieszy mysłowiczan. W centrum handlowym Quick Park jeszcze przed świętami nastąpi otwarcie sklepu Biedronka. Czy market należący do sieci Jeronimo Martins Polska zagości w tym miejscu na dłużej niż jego poprzednicy?

– Miło nam poinformować, że grono najemców Quick Park Mysłowice powiększa się o popularną sieć spożywczą Biedronka. Otwarcie sklepu zaplanowano już na 16 kwietnia, tuż przed świętami wielkanocnymi. Klienci z Mysłowic oraz okolic będą mogli czerpać korzyści z szerokiej oferty produktów marek własnych Biedronki oraz świeżych warzyw i owoców, a także licznych promocji, ofert czasowych i programu lojalnościowego. Już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców na otwarcie sklepu – informuje Monika Bereś, dyrektor centrum handlowego Quick Park Mysłowice.

W 2016 r., na początku istnienia galerii handlowej, znajdował się tam sklep spożywczy Piotr i Paweł. Jednak przetrwał tylko niecały rok, później jego miejsce zajęła sieć Spar. Market funkcjonował jeszcze krócej i został zamknięty zupełnie znienacka, zostawiając pracowników bez wypłat. Z kolei portugalska sieć handlowa ma już kilka sklepów w naszym mieście i mysłowiczanie często wybierają zakupy właśnie w Biedronce. – Najlepszym dowodem na zaufanie Polaków do naszej marki jest fakt, że obecnie Biedronka ma ponad 2 900 sklepów w ponad 1 100 polskich miejscowościach, a 4 mln Polaków każdego dnia robią zakupy w Biedronce. W samych tylko Mysłowicach z powodzeniem funkcjonuje osiem sklepów. Wyrażamy nadzieję, że nowa placówka również pozyska stałych klientów – mówi Karolina Ulatowska, młodszy specjalista ds. relacji zewnętrznych w Jeronimo Martins Polska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here