Jarmark wielkanocny w szczytnym celu

0
fot. FB Jarmark Mysłowice Bończyk

Już po raz trzeci Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych Nasze Mysłowice organizuje w dzielnicy Bończyk charytatywny jarmark wielkanocny. Pieniądze zebrane w trakcie kiermaszu pozwolą przygotować śniadanie wielkanocne dla osób samotnych i potrzebujących.

W najbliższy weekend pl. św. Jana Pawła II zapełni się straganami głównie z wielkanocnymi symbolami, a wystawcy z Mysłowic i nie tylko zaprezentują swoje produkty. Pieniądze z ich sprzedaży pozwolą na organizację śniadania wielkanocnego, a także pomoc osobom samotnym i potrzebującym. – Celem jarmarku jest integracja mieszkańców i gości dzielnicy poprzez włączenie ich w działalność charytatywną – informują organizatorzy.

Szczegółowy plan imprezy na plakacie poniżej. Jacy wystawcy pojawią się podczas jarmarku, możecie zobaczyć na Facebooku.

Śniadanie wielkanocne w restauracji Szyb Bończyk odbędzie się 21 kwietnia o godz. 10. Organizatorzy zapraszają wszystkie osoby samotne i potrzebujące. Swoją obecność można zgłosić pod numerem telefonu 519 116 713 lub osobiście w bistro Braks. Chętni wolontariusze do obsługi imprezy wciąż są poszukiwani.

Zdjęcie: FB Jarmark Mysłowice Bończyk