Pierwsza gala MMA w Mysłowicach

0
fot. Silesian Fight Night

16 czerwca hala widowiskowo-sportowa na Bończyku wypełni się gorącą atmosferą, jaka towarzyszy mieszanym sztukom walki. Odbędzie się aż 12 starć. Galę rozpocznie występ skrzypaczki Koliny, a później usłyszymy Iwonę Węgrowską i Monikę Kliś.

Wydarzenie organizowane jest przez nową organizację MMA, czyli Silesian Fight Night, która zadebiutuje na polskim rynku właśnie podczas mysłowickiej gali. – Na wszystkich obecnych będą czekać niezwykłe emocje sportowe, którym będzie wtórować doskonała i nowoczesna oprawa wydarzenia. Karta walk obfitować będzie w świetne zestawienia i znane wszystkim nazwiska zawodników. Nie zabraknie również głodnych sukcesu nowych twarzy – zapowiadają organizatorzy.

Kibiców czeka 12 walk, 11 zawodowych i jedna amatorska: walka kobiet w formule K1, walki w formule kickboxingu i K1 oraz walki MMA. Zawodnicy spotkają się w pełnowymiarowym oktagonie. Sędzią głównym ringowym będzie Tomasz Bronder, a imprezę poprowadzi Maciej „Alf” Glabus.

Gala MMA to nie tylko walki, ale również muzyka. Na początek zaplanowano występ utalentowanej skrzypaczki Karoliny Pocisk, pseudonim Kolina, która gra do muzyki elektronicznej, a jej umiejętności porównywane są do Vanessy Mae. Pomiędzy walkami zaśpiewają też Iwona Węgrowska i Monika Kliś. – Wśród gości zobaczymy wielu znanych i cenionych przedstawicieli sportu, muzyki oraz biznesu, m.in. siostry Godlewskie, Artura „Kornika” Sowińskiego, Grzegorza „SzuLiego” Szulakowskiego, Kamila Jenela, Pavla Ladziaka, Sylwię Peretti, Tyberiusza „Tyberiana” Kowalczyka, Gracjana Szadzińskiego, Damiana Petrowa czy Adę Kaczmarek.

Więcej szczegółów oraz nazwiska zawodników znajdziecie na Facebooku. Bilety w cenie od 50 do 500 zł dostępne są na stronie www.silesianmma.evenea.pl i upoważniają również do wstępu na after party po gali.

mma

Plakat promujący wydarzenie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here