fot. frysztacka.pl

Od 2014 r. zasiadała w Radzie Miasta Mysłowice, teraz będzie musiała zrzec się mandatu. Od poniedziałku 19 marca Joanna Frysztacka pokieruje biurem prasowym magistratu.

Frysztacka jest absolwentką Wydziału Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego, ukończyła też studia podyplomowe na katowickim Uniwersytecie Ekonomicznym w zakresie zarządzania i marketingu. Do tej pory pracowała w prywatnej firmie jako koordynator ds. marketingu. Od 2014 r. była również mysłowicką radną. Obejmując stanowisko rzecznika prasowego urzędu miasta, z funkcji tej będzie musiała zrezygnować.

Do najważniejszych zadań zespołu, którym pokieruje Joanna Frysztacka, należy przygotowywanie odpowiedzi na publikacje prasowe oraz audycje radiowe i telewizyjne, współorganizowanie konferencji prasowych, współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi urzędu w celu przygotowania materiałów promujących miasto oraz redakcja i aktualizacja strony internetowej magistratu. – Zawsze zależało mi na tym, żeby mieszkańcy mieli bieżące, rzetelne informacje na temat funkcjonowania miasta i tego, co się w nim dzieje. Miałam wiele własnych pomysłów, a przede wszystkim spojrzenie z naszej, mieszkańców, strony. I wiem, co jest potrzebne i czego oczekujemy. Jako radna nie miałam możliwości wpływu na to. Polityka nie pozwala robić tego, na czym mi zależy – tłumaczy nowy rzecznik. – Myślę, że podjęty przeze mnie krok, jakim było staranie się o stanowisko rzecznika prasowego Urzędu Miasta Mysłowice, pozwoli na utrzymanie zaufania, którym mieszkańcy obdarzyli mnie w 2014 r., gdyż w taki sposób będę mogła efektywniej działać w tej sferze, na której się znam. Jeśli ktoś uważnie śledził moje poczynania, wie, że udało mi się wpłynąć na kilka rzeczy w zakresie komunikacji, ale jest jeszcze wiele obszarów do zagospodarowania i ulepszenia. I wierzę, że całe moje dotychczasowe doświadczenie pozwoli to wykonać najlepiej, jak się da – dodaje Frysztacka.

Źródło: UM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz
Proszę wpisz tutaj swoje imię