Charytatywny jarmark i śniadanie wielkanocne

0
Plakat promujący wydarzenie

Już po raz drugi Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych Nasze Mysłowice zorganizuje jarmark wielkanocny, by 1 kwietnia w restauracji Szyb Bończyk mogło się odbyć śniadanie wielkanocne dla osób samotnych i potrzebujących.

W najbliższy weekend pl. św. Jana Pawła II na Bończyku zapełni się wielkanocnymi symbolami oraz wystawcami, którzy zaprezentują swoje produkty. Pieniądze z ich sprzedaży pozwolą na organizację śniadania wielkanocnego, a także pomoc osobom samotnym i potrzebującym. – Nowością na naszym jarmarku jest utworzenie strefy rodzinnej, gdzie całe rodziny będą mogły spędzić wspólnie czas przy układaniu palm i stroików wielkanocnych według własnego pomysłu, a następnie je wykupić, wspierając w ten sposób charytatywne cele imprezy – informuje Piotr Olszowski, koordynator projektu. – Ponadto w niedzielnym bloku dla dzieci przeprowadzone zostaną doświadczenia z jajami i wodą, a magik przedstawi interesujące sztuczki – dodaje. Niecodzienną atrakcją będzie wystawa zwierząt hodowlanych, które będzie można podziwiać przez cały czas trwania imprezy. Nie zabraknie również atrakcji dla dzieci oraz występów muzycznych. Na zakończenie wydarzenia zaplanowano koncert pieśni pasyjnych w wykonaniu aż pięciu chórów z Mysłowic i Katowic, który odbędzie się w kościele pw. Ścięcia św. Jana Chrzciciela.

Śniadanie wielkanocne w restauracji Szyb Bończyk rozpocznie się o godz. 10. Organizatorzy zapraszają wszystkie osoby samotne i potrzebujące. Swoją obecność można zgłosić pod numerem telefonu 519 116 713. Potrzeba również wolontariuszy do obsługi imprezy.

Szczegółowy plan jarmarku na plakacie poniżej oraz w wydarzeniu na Facebooku.

Plakat promujący wydarzenie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here