Deichmann przenosi się do Quick Parku

0
fot. Quick Park

Już nie na terenie pasażu hipermarketu Auchan, a w sąsiadującym z nim Quick Parku będzie się mieścił salon obuwniczy Deichmann. Sklep znanej niemieckiej firmy przenosi się na drugą stronę ul. Katowickiej już w marcu.

– Jest mi miło poinformować, że salon Deichmann został nowym najemcą Quick Parku. Tym samym poziom wynajętej powierzchni w naszym centrum handlowym przekroczył 95%. Jestem pewny, że każdy z mieszkańców Mysłowic znajdzie tutaj coś dla siebie – mówi Marcin Andruszko, dyrektor ds. wynajmu Real2B Development, spółki zarządzającej galerią. – Salon Deichmann w Quick Parku będzie naszym jedynym sklepem w mieście. Jesteśmy przekonani, że nowa lokalizacja będzie bardzo popularna wśród mieszkańców Mysłowic. Już dziś zapraszamy wszystkich na otwarcie, które odbędzie się w marcu – dodaje Marcin Detko, senior manager w Deichmann.

Firma Deichmann posiada obecnie ponad 3 800 sklepów w 26 krajach i zatrudnia ponad 38 tys. pracowników na całym świecie. Znajdziemy tam obuwie takich marek, jak Elefanten, Gallus, Medicus, 5th Avenue czy Graceland, a także sportowe buty Adidasa, Nike, Pumy czy Fili oraz kolekcję dodatków i akcesoriów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here