Dwóch nowych najemców od piątku w Quick Parku

0
fot. Quick Park

Centrum handlowe Quick Park poszerza swoją ofertę o kolejnych dwóch najemców. Od 10 listopada zrobimy tam zakupy w salonie sportowym marki 4F i załatwimy sprawy na poczcie.

4F to obecnie blisko 180 sklepów stacjonarnych sprzedających produkty i akcesoria sportowe w całej Polsce. Ponadto marka jest obecna w 33 krajach poprzez rozwiniętą sieć sprzedaży hurtowej. Jej produkty są również dostępne w ponad 300 sklepach multibrandowych. 4F współpracuje także z Polskim Komitetem Olimpijskim, ubierając naszych sportowców na igrzyska już od siedmiu lat.

Nowym punktem usługowym na terenie centrum handlowego będzie Poczta Polska, która zaoferuje pełen zakres swoich usług. Klienci będą mogli m.in. odebrać i wysłać listy oraz opłacić swoje rachunki.

– Jesteśmy zadowoleni, że 4F otwiera swój pierwszy sklep w Mysłowicach. Wiem, że dużo mieszkańców czekało właśnie na tę markę. Dodatkowo otwarcie Poczty Polskiej ułatwi naszym klientom załatwiane codziennych spraw. Chcemy, aby Quick Park był dla wszystkich mysłowiczan ich lokalnym centrum handlowym – mówi Marcin Andruszko, dyrektor ds. wynajmu Real2B Development.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here