Tenis stołowy. Poczwórnie złota Julia Tomecka

0
fot. KTS

23 i 24 kwietnia w Sosnowcu rywalizowali najlepsi kadeci województwa śląskiego w tenisie stołowym. Zawodniczki KTS Mysłowice przywiozły zza miedzy worek pełen medali, a Julia Tomecka cztery razy stawała na najwyższym stopniu podium.

W sobotnim konkursie drużynowym Julia razem z Alą Gasz i Klaudią Franaszczuk pokonała wszystkie przeciwniczki, pewnie zwyciężając całe zawody. Dalsza część rywalizacji miała miejsce w niedzielę. W ramach turnieju indywidualnego rozgrywane były gry singlowe, deblowe oraz mieszane. Julia w drodze po drugi złoty medal straciła tylko dwa sety, pokonując w półfinale klubowe koleżanki. Trzecie złoto mysłowiczanka wywalczyła w grach deblowych w parze z Klaudią Franaszczuk, tracąc zaledwie jednego seta w pojedynku finałowym. Późnym wieczorem, po całodniowych zmaganiach, dołożyła jeszcze złoto w grze mieszanej z Ksawerym Ziętarą z ULKTS-u Sokół Orzesze.

Podsumowując: Julia Tomecka zdobyła cztery złote krążki, Klaudia Franaszczuk dwa razy sięgnęła po złoto, raz po srebro i raz po brąz, natomiast Alicja Gasz wywalczyła po jednym złotym i srebrnym oraz dwa brązowe medale.

Bardzo dobra praca na treningach zaowocowała znakomitymi wynikami. Trenerzy Patrycja Wszołek, Maciej Wszołek i Grzegorz Iwaniuk mogą być dumni ze swoich zawodniczek.

Źródło: KTS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here