Wybiorą wybitnych sportowców ubiegłego roku

0
fot. Pixabay

Ruszył nabór wniosków o przyznanie nagród i wyróżnień za wybitne osiągnięcia sportowe w 2016 r. Drużyna, sportowiec oraz trener, którzy w minionym roku osiągnęli sportowe sukcesy, mogą zgłaszać swoje kandydatury do 10 marca. W ich imieniu może to także zrobić m.in. klub czy stowarzyszenie. Najlepszych sportowców poznamy do 10 kwietnia.

Wniosek o przyznanie nagrody lub wyróżnienia może zostać złożony przez stowarzyszenie bądź klub sportowy, komisję edukacji kultury i sportu, prezydenta miasta oraz zawodnika. Powinien on zawierać opis udokumentowanych sukcesów sportowych za rok 2016 oraz potwierdzenie przez uprawniony polski związek sportowy lub federacje osiągnięć zawodnika, za które ma być przyznana nagroda.

Wniosek z załącznikami należy złożyć w urzędzie miasta w nieprzekraczalnym terminie do 10 marca. Rozpatrzenie wniosków nastąpi do 10 kwietnia, a wtedy na stronie www.myslowice.pl opublikowane zostaną listy zarówno nagrodzonych, jak i wyróżnionych.

Wniosek oraz regulamin przyznawania nagród znajdują się na www.myslowice.pl. W razie jakichkolwiek niejasności można kontaktować się z kierownikiem zespołu ds. kultury i sportu Jolantą Tucharz-Sablik pod numerem telefonu 32 317 12 17 w godzinach pracy urzędu.

Nadesłano: UM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here