fot. Pixabay

20 nowoczesnych tabletów Huawei MediaPad podaruje jednej z mysłowickich szkół elektromarket Media Expert. O tym, która placówka zostanie w nie wyposażona, zadecydują klienci. Głosowanie trwa do 9 stycznia.

– Każdy zakup zrealizowany w Media Expert między 10 grudnia a 9 stycznia jest przeliczany na punkty, które mysłowiczanie mogą przydzielić wybranej przez siebie placówce oświatowej. Wystarczy wejść na stronę www.mediaexpert.pl/dlaszkol, zarejestrować swój paragon i wskazać tę szkołę, którą chcielibyśmy doposażyć w nowoczesne tablety. Wyniki można śledzić na bieżąco, zatem emocje są gwarantowane aż do zakończenia akcji – mówi Michał Mystkowski, rzecznik prasowy sieci Media Expert.

To nie pierwsza tego typu inicjatywa popularnej sieci elektromarketów. W ubiegłym roku podobne akcje prowadzone były w wielu innych polskich miastach. – W zeszłorocznej akcji udział wzięło kilkaset szkół. Zabawa cieszyła się dużym zainteresowaniem, a klienci z ogromnym zaangażowaniem oddawali głosy na placówki, w których uczą się ich dzieci lub które darzą szczególnym sentymentem – dodaje Mystkowski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz
Proszę wpisz tutaj swoje imię