Kocina zaprasza na weekendowe rozgrywki

0
Plakat promujący sobotni mecz

Górnik 09 Mysłowice zaprasza na swoje weekendowe spotkania. Poza sobotnim ligowym meczem seniorów będą miały miejsce także rozgrywki młodzików i juniorów.

Warto zauważyć, że po połączeniu z Górnikiem Wesoła drużyny grają w odświeżonym, uzupełnionym składzie. Zespół młodzików (2004-2005) już pokazał klasę, wygrywając 1:0 we wczorajszym meczu z KS 1 FC Katowice.

W sobotę 3 września młodzicy rozegrają swoje spotkanie o godz. 10 na stadionie Lechii 06, a juniorzy o godz. 11.30 na boisku Górnika Wesoła. O godz. 16 najstarsza ekipa Kociny podejmie na własnym stadionie T.P. Jastrzębia Bielszowice.

Z okazji jubileuszu 110-lecia istnienia KS Lechia 06 w najbliższą sobotę odbywać się będą także mecze towarzyskie wraz z licznymi atrakcjami towarzyszącymi. Z ramienia Górnika 09 zagrają drużyny młodzieżowe, a o godz. 13.30 odbędzie się mecz oldbojów Lechia 06 – Górnik 09. Część oficjalna rozpocznie się o godz. 15, wtedy też zostaną wręczone puchary oraz odznaczenia. Później nie zabraknie piknikowej zabawy.

W niedzielę 4 września o godz. 9.30 zachęcamy natomiast do kibicowania juniorom Kociny na stadionie Górnika Wesoła.

Informacje z klubu można śledzić na bieżąco na facebookowym fanpage’u.

Źródło: Joanna Frysztacka