SP14 i SP1 mistrzami w siatkówce plażowej

0

Na piaszczystych boiskach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Parku Słupna po 15 par dziewcząt i chłopców reprezentujących sześć mysłowickich szkół podstawowych rywalizowało 16 czerwca w siatkówce plażowej.

Była to ostatnia dyscyplina współzawodnictwa sportowego w roku szkolnym 2015/2016. Turnieje rozgrywane były tzw. systemem brazylijskim – do dwóch przegranych spotkań.

Oto duety, które zajęły trzy najwyższe miejsca i nagrodzone zostały dyplomami oraz medalami:

1. miejsce – Daria Olesz/Karolina Ślęzak (SP14), Patryk Nosolik/Mikołaj Pławecki (SP1),
  2. miejsce – Natalia Badura/Alicja Będkowska (SP9), Dominik Kaczmarczyk/Karol Kaczmarczyk (SP1),
  3. miejsce – Julia Doniec/Martyna Sędłak (SP1), Dominik Pietrucha/Radosław Witkowicz (SP3).

Do klasyfikacji zespołowej szkół liczone były osiągnięcia duetów każdej placówki. W kategorii dziewcząt zwyciężyła SP14, druga była SP1, a trzecia SP9. W kategorii chłopców wygrała SP1, a za nią uplasowały się SP3 i SP7.

Źródło: UM Mysłowice