Gotuj się do pomocy! Dzień Dziecka w Szybie Bończyk

0
fot. nadesłano

Już po raz trzeci właściciele marek​ Braks Restauracje i Szyb Bończyk otwierają drzwi przed dziećmi z okazji ich święta. Również w tym roku nie zabraknie atrakcji dla wychowanków mysłowickich domów dziecka.

Impreza pod hasłem „Gotuj się do pomocy” odbędzie się w środę 1 czerwca. – Zapraszamy do udziału w tym niezwykłym dziele. Zaproszenie kierujemy do przedsiębiorców i osób publicznych. W tym roku​ pod okiem zaprzyjaźnionych i naszych kucharzy przygotujemy obiad wspólnie z dziećmi, a przedsiębiorcy oraz osoby publiczne zamienią się w kelnerów i będą obsługiwać dzieciaki. Pociechy w swoje święto będą czuły się wyróżnione faktem, że osoby, które odniosły sukces, prowadzą biznes, sprawują władzę, pilnują bezpieczeństwa, nie zapominają w tym szczególnym dniu o nich, czyli o najmłodszych – wyjaśnia właściciel Braksa i Szybu Bończyk Maciej Sikora.

Minimalny koszt udziału w akcji wynosi 500 zł dla firm i 100 zł dla osoby publicznej. Więcej informacji i zgłoszenia pod numerem telefonu 519 116 713.

Nadesłano przez: Promenada PR

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here