Za nami 44. edycja Crossu Mysłowickiego

0

28 lutego odbył się 44. Cross Mysłowicki. Rywalizacja została podzielona na pięć grup wiekowych w kategoriach męskiej i żeńskiej.

Wśród dziesięciu klasyfikacji końcowych na pierwszym miejscu znalazła się tylko jedna reprezentantka Mysłowic. Milena Pyka, uczennica Gimnazjum nr 1, pozostawiła swoje rywalki w tyle w kategorii junior młodszy. Oprócz jej wyniku na zauważenie zasługuje Mateusz Drąg, który zajął trzecie miejsce wśród juniorów. Paweł Szreniawa (juniorzy młodsi) i Norbert Hajduk (dzieci) zajęli najgorsze dla sportowca miejsca tuż za podium. W biegu młodzików Mateusz Krzemiński uplasował się na szóstej pozycji.

Lista zwyciężczyń od najmłodszej do najstarszej kategorii: Natalia Bentka (Nysa), Julia Bartczak (Zabrze), Milena Pyka (Mysłowice), Karolina Jaromin (Bielsko-Biała) i Sylwia Ślęzak (Częstochowa).

Natomiast w męskiej rywalizacji najlepszymi okazali się: Maciej Ryszewski (Nysa), Radosław Greń (Brenna-Górki), Bartosz Jarczok (Zabrzeg), Kamil Gaik (Sosnowiec) i Dawid Malina (Rybnik).

Więcej informacji na temat 44. Crossu Mysłowickiego, galerię zdjęć oraz szczegółowe wyniki znajdziecie tutaj.