Mistrzostwa Śląska w biegach przełajowych

0
fot. MOSiR

12 marca na trasach biegowych Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Promenada odbędą się Mistrzostwa Śląska 2016 w biegach przełajowych we wszystkich kategoriach wiekowych.

Decyzją Śląskiego Związku Lekkiej Atletyki po raz pierwszy w historii w mistrzostwach będą mogły uczestniczyć młodsze dzieci roczników 2005-2006, które będą miały do pokonania dystans 600 m. Ponadto w tegorocznych zawodach rywalizować będą również dzieci starsze roczników 2003-2004, które biegać będą na dystansie 1 000 m.

W tym roku w imprezie mogą startować nie tylko reprezentanci klubów, ale również uczennice i uczniowie szkół podstawowych. Ponadto dzieci roczników 2003, 2004, 2005 i 2006 będą zwolnione z opłaty startowej.

Organizatorzy zapraszają zatem chętne dziewczynki i chłopców, uczniów naszych mysłowickich szkół, jak również ze szkół z innych miejscowości Śląska, do udziału w mistrzostwach. Warunkiem uczestnictwa jest przybycie na zawody i opieka nauczyciela lub rodzica czy też innej dorosłej osoby z rodziny oraz złożenie przed biegiem w biurze zawodów zgody rodzica na udział w biegu.

W celu usprawnienia organizacyjnego MOSiR zachęca opiekunów szkolnych, aby sporządzić listę zbiorczą tych uczniów i uczennic, którzy dostarczą wypełnioną i podpisaną zgodę rodziców i wysłać ją w terminie do 9 marca włącznie faksem na numer 32 222 58 72 lub pocztą internetową na adres ukschromikmyslowice@interia.pl. W tym przypadku organizatorzy przydzielą już wcześniej numery startowe, a opiekun w dniu zawodów przedłoży jedynie zgody rodziców wymienionych uczniów/uczennic i od ręki otrzyma przygotowane numery startowe, które rozda przybyłym dzieciom.

Biuro zawodów mieścić się będzie w hali sportowej MOSiR przy ul. Powstańców 23 i w dniu zawodów będzie czynne od godz. 9. Regulamin i harmonogram imprezy oraz druk zgody rodziców znajdziecie tutaj.

Źródło: MOSiR

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here