Urodzinowa akcja „Uśmiechnij się do trójki”. Dołącz do grona darczyńców

0
fot. SP3

Szkoła Podstawowa nr 3 świętować będzie w tym roku 10. rocznicę nadania jej imienia Kawalerów Orderu Uśmiechu. Od lat prężnie działająca i wspierająca działalność szkoły rada rodziców zorganizowała z tej okazji akcję „Uśmiechnij się do trójki”, którą kieruje do wszystkich osób otwartych na dobro dzieci, licząc na przychylność i wsparcie.

– Urodziny nie mogą obyć się bez prezentów, dlatego chcemy zachęcić lokalną społeczność do finansowego wsparcia naszej szkoły, tak aby dzieciom uczyło się tu wygodnie i godnie, by miały np. dobre ławki i krzesła – siedzą w nich przecież wiele godzin, odpowiednie oświetlenie i wyposażenie. Potrzeb, jak zawsze, jest dużo. Dla nas liczy się każda złotówka, każdy gest, bo my będziemy umieli zamienić je w uśmiech dzieci. A ponieważ uśmiech jest zaraźliwy, to i nasi darczyńcy poczują jego moc – mówią przedstawiciele rady rodziców Izabela Sanhen i Rafał Słabosz.

„Trójka”, czyli Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, od ponad 90 lat funkcjonuje w Janowie. Wiele pokoleń mysłowickich dzieci opuściło już jej mury. Wiele z nich przysłało tu swoje dzieci i wnuki. Wiele osób uśmiecha się na wspomnienia związane z „trójką”, bo placówka zawsze miała szczęście do ludzi starających się, by nauka tutaj była najwyższych lotów, by inspirowała dzieci do stawiania pytań i zachęcała do poszukiwania odpowiedzi z pomocą otwartej na potrzeby innych kadry.

Każdy, kto zechce „uśmiechnąć się do trójki”, może wspomóc akcję: numer konta rady rodziców – PKO BP 16 1020 2528 0000 0502 0342 5857. Kontakt: sp3.radarodzicow@interia.pl, Izabela Sanhen – tel. 506 162 902, http://sp3myslowice.pl.

Nadesłano przez: SP3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here