Znamy pierwszych najemców Quick Parku

0
Wizualizacja Real2b

Nie tylko bar szybkiej obsługi McDonald’s, ale także sklep marki odzieżowej H&M oraz salon Smyk będą do dyspozycji mysłowiczan na terenie centrum handlowego Quick Park, którego otwarcie zaplanowano na ostatni kwartał przyszłego roku.

– W naszych obiektach staramy się odpowiednio dobierać marki zgodnie z oczekiwaniami i preferencjami klientów. Przyświeca nam taki cel, aby całość oferty Quick Parku była kompletna, dobrana zarówno dla najmłodszych, młodzieży, rodziców, jak i starszych – mówi dyrektor ds. rozwoju firmy Real2b Development Dominik Buczkowski.

H&M to szwedzka marka odzieżowa oferująca modę damską, męska, młodzieżową i dziecięcą oraz kosmetyki. Polska sieć sklepów Smyk oferuje największy wybór produktów dla dzieci do 14 roku życia – można tam znaleźć najszerszy wybór zabawek, artykułów szkolnych, akcesoriów dla niemowląt oraz odzieży i obuwia. Salon H&M o powierzchni 1 734 m kw. będzie zlokalizowany przy jednym z głównych wejść do Quick Parku. Smyk zajmie powierzchnię 455 m kw.

Ponadto w centrum handlowym Quick Park znajdzie się stanowisko urzędu miasta. – Chcemy, by nie był to tylko punkt informacyjny, a miejsce, gdzie złożymy wniosek o dowód osobisty i go odbierzemy czy zarejestrujemy samochód i otrzymamy tablice rejestracyjne. Mam nadzieję, że takie przedsięwzięcie spotka się z aprobatą mieszkańców – powiedział nam prezydent Edward Lasok.

Budowa centrum handlowego o powierzchni blisko 16 tys. m kw. potrwa ok. 12 miesięcy. Jego otwarcie przewidziane jest na ostatni kwartał 2016 r. Będzie to pierwsze nowoczesne centrum handlowe w Mysłowicach. Na jego powierzchni znajdziemy ok. 60 sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych. Quick Park zaoferuje również darmowy parking na 400 samochodów, na którego terenie powstanie pierwsza restauracja McDonald’s w mieście.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here